SERIALE

6

KANALE EKSKLUZIVE TRING

25

EPISODE TË REJA/DITË

15

SERIALE TË REJA/MUAJ

+4000

ORË KONTENT PREMIERË/VIT

Tring ka qenë gjithmonë “shtëpia” e serialeve dhe adhuruesve të panumërt të këtij zhanri. Në më shumë se 15 vjet histori televizive, ka sjellë për
shikuesit shqiptarë disa nga produksionet që kanë ndryshuar konceptin, kanë krijuar “fanbase”, kanë thyer çdo rekord audiencë, janë shndërruar
në fenomene të mirëfillta. Trend që vijon edhe sot, me plot 25 episode premierë çdo ditë, me super produksione ende në prodhim, me tituj të rinj,
me larmi zgjedhjesh origjinale, kjo platformë është një destinacion i sigurt dhe i pakrahasueshëm për audiencën.

Gruaja e ndaluar

Pas vdekjes së të shoqit, Kristina zbulon se ferma e saj ishte e zhytur në borxhe. Për ta shpëtuar atë,...
Zbulo me shume >

Zemër e pazbutur

Marikruzi dhe Oktavio u njohën në rrethana të pazakonte. Teksa ajo ishte në rrezik, ai i doli në mbrojtje si...
Zbulo me shume >

Pafajësia

Historia prekëse e një nëne, jeta e së cilës ndryshon rrënjësisht, kur vajza e saj bie në dashuri me njeriun...
Zbulo me shume >

Zonja e çifligut

Bazuar në romanin aq të suksesshëm të Orhan Kemal, nga vitet 50-të në Adananë historike dhe të begatë, por ku...
Zbulo me shume >

Dashuri e Pafund

Kemali është një djalë që jeton në një lagje të varfër. Babai i tij, Hyseini është berber, ndërsa e ëma një shtëpiake. Nihani është një ...
Zbulo me shume >

Furtuna

Në një zonë piktoreske të Detit të Zi, ka lindur një histori e bukur dashurie. Ali dhe Zejnep janë të gatshëm ...
Zbulo me shume >