Dyqanet Tring

Mirë se erdhët në Dyqanet Tring

Testoni dhe njihni nga afër shërbimet dhe ofertat tona. Specialistë të dedikuar do t'ju ndihmojnë dhe informojnë si të blini online apo në dyqan, produktet Tring.

Tring Shops

ZBULO RISITË MË TË FUNDIT NGA TRING

Tring Shops është ndalesa juaj në botën e Tring.

Testoni dhe njihni nga afër shërbimet dhe ofertat tona. Specialistë të dedikuar do t'ju ndihmojnë dhe informojnë si të blini online apo në dyqan, produktet Tring.

DYQANET TRING

Gjej hapësirën Tring më pranë teje

DYQANET TRING

Gjej hapësirën Tring më pranë teje
  • Tiranë
  • Rrethe

Astir Shop

Bllok Shop

Condor Shop

Çabej Shop

Don Bosko Shop

ETC Shop

Kombinat Shop

Kristal Shop

Medrese Shop

Myslym Shyri Shop

Vorë

Xhamlliku Shop

Zogu i Parë Shop

Cërrik Shop

Durrës 4 Rrugët

Durrës Bulevardi

Durrës Dega

Durrës Kastrati

Durrës Plazhi

Durrës Spitall

Durrës Stacioni i Trenit

Elbasani Shop

Elbasani Shop 2

Fier Shop

Fier Shop 2

Korça Shop

Korça Shop 2

Korça Shop 3

Lezhë Shop

Librazhd Shop

Prrenjas

Shijak Shop

DISTRIBUTORËT TRING NË SHQIPËRI

Çdo ditë në shërbimin tuaj.

DISTRIBUTORËT TRING NË SHQIPËRI

Çdo ditë në shërbimin tuaj.

Raeafs

Të gjitha pikat

Posta Shqiptare

Të gjitha pikat

Neptun Shops

Të gjitha pikat

Globe

Të gjitha pikat

Gotech

Të gjitha pikat

Aza Electronics

Të gjitha pikat

Western Union

Të gjitha pikat

Ak Invest

Të gjitha pikat

PIKAT E SHITJES NË SHQIPËRI

Çdo ditë më afër jush.

PIKAT E SHITJES NË SHQIPËRI

Çdo ditë më afër jush.

Dervish Dallënga

Kliton Taho

Pandi Ceco

Artur Myftari

Ismet Cani

Afrim Dhani

Mersin Gjoka

Afrim Ymeraj

Bleta Net

Ilir Hajdarasi

Petrit Doka

UBI distribution

Vangjel Sinani

Ylli Boshnjaku

Oltion Çobaj

Ismail Qemolli

Kastriot Përleka

Albert Bardhi

Kodheli 2015

4 Dëshmorët

Bul. Zogu i Parë

Materniteti i Ri

NSHRAK

Rruga e Dibrës

Shkolla e Bashkuar

Tring 21 Dhjetori

Tring Brryli

Tring Mine Peza

Tring Parku i Autobuzave

Tring Porcelan

Tring Rr. Hoxha Tahsim

Tring Rr. Kavajës

Tring Unaza e Madhe

Lazer Gjoka

Alban Bejko

Estref Çoku

Josif Bollano

Aldo Puja

Aleksandër Hysi

Bujar Barometa

Dilaver Rexhepi

Bashkim Cakoni

Luan Rexhvelaj

Edi Spaho

Go Tech

Lirto

Mirandi Josifi

Altin Rroshi

Sadik Daci

Islam Basha

Kujdesi Nerguti

Sadik Sulmataj

Agustin Malçi

Gjon Palaj

Përlekaj Laç

Adria Gjini

Artan Xhari

Mersin Xhari

Western Union

Ylli Kopaci

Zoi Lleshi

ACE Net

Ardian Ismaili

Niklovan Çela

Sandër Malaj

Hazbi Manellari

Roland Gjoli

Bashkim Hardulli

Ahmet Canaku

Ergys Caushi

Adnan Elezi

Altin Toçi

Shkëlzen Zemzadia

Julian Tona

Shpëtim Dragoj

Zhaneta Tona

Juian Hasani

Viktor Shahini

Alfred Tuci

Myslym Halili

Fatos Demiri

Andi Kola

Besnik Peku

Bledi Bilali

Fatjon Kalaj

Ilir Rexhvelaj

Valentin Shehi

Bari Korca

Blerim Myrtaj

Kujtim Prela

Elona Pashaj

Agron Sinanaj

Dyqani Tring

Eduart Zoto

Posta Shqiptare

DISTRIBUTORËT TRING JASHTË SHQIPËRISË

Çdo ditë më afër jush.

DISTRIBUTORËT TRING JASHTË SHQIPËRISË

Çdo ditë më afër jush.

Wien

Bruksel

Danimarkë

Hamburg

Köln – Düsseldorf – Leverkusen

Eslingen

Chalkidiki

Selanik

Athinë

La Spezia

Romë

Verona

Gulianova

Rimini

Padova

Torino

Milano

Itali

Suarekë

Malishevë

Ferizaj

Prizren

Prishtinë

Luksemburg

Tuz

Ulqin

Strugë

Tetovë

Shkup

Suedi Jugore

Suedi + Finlandë

Tring Zvicër