S'është vetëm një platformë!

Më e mira e argëtimit në çdo familje!

KATEGORITË

Gjithçka për këdo

Kategoritë

Gjithçka për këdo

Sport

Kampionët trokasin në shtëpinë tënde!

Zbulo më shumë >

Seriale

Çdo ditë një kapitull I ri!

Zbulo më shumë >

Filma

Kinemaja,ashtu siç nuk e keni shijuar kurrë!

Zbulo më shumë >

Fëmijë

Argëtim dhe Edukim për më të shtrenjtit tuaj!

Zbulo më shumë >

Lifestyle

Jeto siç ke ëndërruar!

Zbulo më shumë >

Humor

E qeshura të zgjat jetën!

Zbulo më shumë >

News

Tring News

Zbulo më shumë >

Dokumentare

Eksploro si kurrë më parë!

Zbulo më shumë >

Muzikë

Click & Play!

Zbulo më shumë >

PLATFORMAT DHE OFERTAT

Zgjidh paketën që bën për ty

Platformat dhe Ofertat

Zgjidh paketën që bën për ty

TRING OTT APP

 • 140 Kanale Tring.
 • Mund të shikoni në 3 paisje të ndryshme. (1 TV, 2 smartphone/tablet)
 • VOD e pasur dhe me filma 4K.
 • CatchUP deri në 3 ditë.
 • Uefa Champions League, Seria A, NBA , MOTO GP.
Zbulo të gjithaOFERTAT

TRING OTT BOX+APP

 • 140 Kanale Tring.
 • 45 Kanale Kombëtare.
 • Shikoni deri në 4 paisje të ndryshme.
 • VOD e pasur dhe me filma 4K.
 • CatchUP deri në 3 ditë.
 • Uefa Champions League, Seria A, NBA , MOTO GP.
Zbulo të gjithaOFERTAT

Platforma Satelitore

 • 65 Kanale Tring për të gjithë familjen.
 • 22 Kanale free. (FTA)
 • Uefa Champions League, Seria A, NBA, MOTO GP.
Zbulo të gjithaOFERTAT

Platforma Tokësore

 • 35 Kanale Tring për të gjithë familjen.
 • 45 Kanale Kombëtare falas.
 • Uefa Champions League, Seria A, NBA, MOTO GP.
Zbulo të gjithaOFERTAT

Prodhimet Tring

Prodhime bashkëkohore me tematika për të gjithë familjen