PLOTI

Pas vdekjes së të shoqit, Kristina zbulon se ferma e saj ishte e zhytur në borxhe. Për ta shpëtuar atë, në ndihmë i vjen Estebani, me të cilin lind një dashuri e sinqertë. E bija, Akasia, e përjeton keq romancën e re të nënës së saj dhe largohet. Kur kthehet pas disa vitesh, tashmë e shndërruar në një zonjushë të hijshme, Estebani marroset pas bukurisë së saj. E gjithë dashuria që ndiente për Kristinën kthehet në zemërim. Por pasioni i verbër sjell veç shkatërrim dhe e shndërron gruan që dashuron në një grua të ndaluar.

E HËNË – E PREMTE : 17:50
Tring Super
Programacioni Total
AKTORËT
Victoria Ruffo
Victoria Ruffo
Ariadne Riaz
Ariadne Riaz
Christian Meier
Christian Meier
< më pak
EPISODET
Episodi 117
Episodi 117
Akasia i thotë Luisës që e meriton përbuzjen e së...
Zbulo me shumë>
Episodi 116
Episodi 116
Akasia i rrëfen së ëmës që me Estebanin ka shkëmbyer...
Zbulo me shumë>
Episodi 115
Episodi 115
Hermani i tregon Kristinës dhe Akasias që do të martohet...
Zbulo me shumë>
Episodi 114
Episodi 114
Të gjithë tmerrohen kur marrin vesh për krimin dhe...
Zbulo me shumë>
Episodi 113
Episodi 113
Policia kërkon armën e krimit në fermë dhe gjen...
Zbulo me shumë>
Episodi 112
Episodi 112
Biondi i tregon Norbertos se Manuelin mund ta ketë vrarë...
Zbulo me shumë>
< më pak
Episodi 111
Episodi 111
Norberto përballet me Estebanin për vrasjen e Manolos....
Zbulo me shumë>
< më pak
Të Gjithë Episodet
Tring OTT App
Banner Image
11,900 L
/ 12 muaj
Bli Online