Sot po kaloj nga ty

Sot po kaloj nga ty është një emision i dedikuar gatimit. Çfarë ndodh kur një gazetare shkon të takojë një shefe kuzhine? Ka gatime ëmbëlsirash, por edhe bisedë si mes mikeshash, ka sheqer, por ka dhe pak spec pikant. Recetat e ëmbla të Linda Fishtës gatuhen me ndihmën e Iva Tiços.

Tring OTT App
Banner Image
11,900 L
/ 12 muaj
Bli Online