Shije Spanjolle

“Shije spanjolle”, një emision dedikuar gatimit. Geri është kthyer nga Spanja dhe prej andej ka sjellë pak shije spanjolle. Receta fantastike dhe sekretet e tyre, këshilla gatimi, pjatat tradicionale, të gatuara me dashuri.

Tring OTT App
Banner Image
11,900 L
/ 12 muaj
Bli Online