Serie A

Kampionati më i dashur i shqiptarëve, ‘Serie A’ është pjesë e eventeve sportive të ‘Tring’ që nga viti 2021. Të gjitha ndeshjet, javë pas jave, do t’ju shoqërojnë në një udhëtim të paparashikueshëm drejt ‘Scudetto’-s aq shumë të dëshiruar. Bashkë më ndeshjet, do t’ju shoqërojë edhe emisioni i dedikuar këtij kompeticioni, ‘Serie A Show’, në një transmetim maratonë ku analistët dhe ekspertët tanë do të zbërthejnë me detaje momentet më të bukura të sezonit në futbollin italian.

Tring OTT App
Banner Image
11,900 L
/ 12 muaj
Bli Online