Extra Time

Extra Time është emisioni ku do të keni mundësinë të ndiqni përmbledhjen e ndeshjeve të kampionateve kryesore të futbollit kontinental, UEFA Champions League, Kupa e Mbretit, kampionati portugez, belg dhe skocez. Gjithçka nën moderimin e Mikaela Brokërit dhe komentet e Ervin Nikollës dhe Alpin Gallos.

Tring OTT App
Banner Image
11,900 L
/ 12 muaj
Bli Online