Dite e re peshk i ri

“Ditë e re, peshk i ri” është një emision dedikuar gatimit të peshkut. Shef Klodiani sjell për të gjithë shikuesit e Living receta të ndryshme me bazë peshku. Në dymbëdhjetë puntata sjellin informacion, receta dhe sekretet e gatimit të peshkut, një ushqim me shumë vlera për ne.

Tring OTT App
Banner Image
11,900 L
/ 12 muaj
Bli Online